Żegnaj lato – zima nadchodzi. Już w następny weekend oczy i myśli wszystkich snowboardzistów i freeskierów będą zwrócone w stronę Kaunertal. W piątek 17.10 startuje bowiem już 23-cia odsłona znanego na całym świecie Kaunertal Opening.
Organizatorzy przez lata przyzwyczaili nas do niesamowitych atrakcji jakie można zastać w dolinie i na lodowcu. Nie inaczej będzie w tym roku, główną atrakcją będą dwu dniowe zawody. Dla prosów w sobotę, a dla amatorów w niedzielę. Ale największą ze wszystkiego będzie bitwa o tytuł ”KTO ROCKER 2008“ i pieniądze w kwocie 8tysi $.
Lista zaproszonych jest długa, a poniżej tylko niektóre z osób:
Sani Alibabic AUT
Caroline Beliard F
Elias Elhardt GER
Fredrik Evensen NOR
Marco Grlic SLO
Thomas Klocker AUT
Peter König AUT
Rudi Kröll AUT
Gerome Mathieu F
Agnieszka Rusin POL
Oczywiście oprócz zawodów i tego co zawsze – czyli testów sprzętu ponad 30 firm takich jak: ACG, Adidas, Anon, Atomic, blue tomato, Bonfire, Burton, Dainese, Deeluxe, Elan, Flow, Forum, F2, Head, Jeenyus, K2, Nitro, Palmer, Pha:macy, Red, Ride, risk’ n’ fun, Rossignol, Salomon, Scott, Snowboardklinik, SP-Bindings i Völkl.
W górach wystąpią gwiazdy muzyki Texta, Viva la Muerte, Failsafe i Russkaja. Ci którzy pojawią się na miejscu będą mogli załapać się na premiery flimów Ready, Overseas i Teenage Love Grafitti.
Dodatkiem do całego zamieszania na lodowcu będzie możliwość doskonalenia swoich umiejętności na BagJump’ie, konkurs na relację video jak również na najzabawniejszą kreacje na stoku.
Jeżeli jesteście ciekawi dokładnego rozkładu jazdy zapraszam na kaunertal-opening.at.





Skomentuj