Japońskie święto snowboardu, czyli Nissan X-Trail Jam w konkurencji Big Air zakończone. W Tokio Dome poznaliśmy kolejnego króla skoczni, a został nim Risto Mattila (FIN).
Finał był bardzo zacięty liczył się lepszy z 2 przejazdów, każdy z zawodników sypał triki jak z rękawa Risto - frontside 10 tail, Mathieu Crepel switch backside 12, ostatni jechał Travis Rice i oczywiście popisał się swoim double backside rodeo, jednak sędziowie nie ocenili jego skoku najwyższą notą i ostatecznie zajął drugie miejsce.
Superfinal results:
1. Risto Mattila (FIN)
2. Travis Rice (
3. Mathieu Crepel (FRA)
Jak wyniki Nissan X-Trail Jam Big Air i Quarterpipe z Tokio Dome wpłynęły na ogólną klasyfikację Swatch Ticket To Ride, czy pozwolą one na to, by Travis Rice zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji Overall? sprawdźcie już niebawem na roninsnowboards.com więcej ciekawostek też tutaj















Skomentuj